W naszej ofercie znajdziecie eleganckie ubrania dla chłopców w rozmiarach*: 68/74 cm, 80 cm, 86 cm, 92 cm, 98 cm, 104 cm, 110 cm, 116 cm, 122 cm, 128 cm, 134 cm oraz 140 cm.

Ubierzecie u nas chłopców na tak ważne uroczystości jak chrzciny, roczki, komunie czy wesela, gdyż znajdziecie u nas ciekawy wybór takich produktów jak:

Oprócz tego, mamy w ofercie dodatki w postaci muszek i szelek, które szyjemy z tych samych tkanin co ubrania. Idealnie dopełniają całą stylizacje. Istnieje również możliwość zakupienia muszek i szelek dla taty, jeśli chcemy stworzyć zestaw tata-syn.

Czy łatwo znaleźć elegancki strój dla chłopca?
Nie łatwo, a już na pewno trudniej jak dla dziewczynki. Dlatego też powstała marka Laurentino, żeby rozszerzyć ofertę eleganckich ubrań dla chłopców i mamy nadzieję, że nasze eleganckie kamizelki czy marynarki trafiają w Wasze gusta. 

Z czasem będziemy się starać rozszerzać ofertę o nowe tkaniny, a także o to, żeby oprócz chłopięcym marynarek czy spodni, znalazły się eleganckie chłopięce koszule i eleganckie obuwie dla chłopców.