Reklamacja

Staramy się, żeby produkty zakupione w naszym sklepie były bez wad i spełniany Państwa oczekiwania. Jeśli natomiast okazałoby się, że otrzymany produkt posiada wady lub różni się od tego, który został zamówiony (inny rozmiar, model czy wzór), prosimy o niezwłoczny kontakt. Produkt zostanie wymieniony na odpowiedni model lub zwrócimy pieniądze. Przesyłka zwrotna i ponowna jest opłacana przez nas. W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:
 1. Zgłoś reklamację na adres mailowy: info.laurentino@gmail.com wraz z opisem sytuacji i zdjęciami
 2. Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki Dokument powinien zawierać dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki, nr telefonu, wskazanie produktu i przyczynę reklamacji oraz nr faktury i data zakupu.
  FORMULARZ REKLAMACYJNY
 3. Odeślij produkt/-y wraz z formularzem reklamacyjnym kurierem na poniższy adres:
  MAK DEKOR Maria Tomczak-Zapotoczny
  Ul. Hallera 86/16
  53-324 Wroclaw

Zwrot/wymiana towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt proszę wypełnić formularz zwrotu i wysłać go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami. Możecie również dokonać wymiany na inny rozmiar czy produkt. Produkt/produkty powinny być w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania. Proszę wysłać produkt/produkty wraz z formularzem zwrotu oraz kopię faktury. W takim wypadku koszt zwrotu przesyłki ponosi zamawiający. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały wysłane za pobraniem. Zwracana kwota zostanie pomniejszona o koszt przesyłki. Klient otrzyma równowartość ceny produktu, który zamówił.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Proszę wysłać paczkę na adres:
MAK DEKOR Maria Tomczak-Zapotoczny
Ul. Hallera 86/16
53-324 Wrocław